Robas.cz | Kvalitní venkovní dlažba | Od chodníku po bazén!

Kameninové schodovky “s nosem”

Elegantní zhotovení schodišťových nášlapů

Venkovní schodovky slouží pro zhotovení schodišťových nášlapů z kameninové dlažby. Tato speciálně tvarovaná neglazovaná přírodní kamenina je protiskluzová a mrazuvzdorná. Nášlapy lze proto umístit na venkovní schodiště včetně schodů k bazénům. Pro zakončení dlažby okolo bazénů nabízíme také speciální bazénovky.

Dlažba na schody je opatřena čelním zaoblením, díky kterému jsou schodovky s nosem estetické a bezpečné. Nehrozí poranění od ostrých hran, která vzniknou nevhodným obložením schodů pouze klasickými dlaždicemi.

Ceník schodovek

Typ
Rozměr mm
ks/pal
kg/pal
Cena Kč/ks
NK S 20 190x330x18 212 594 162,-
NK S 25 240x330x18 160 608 204,-
NK S 35 350x330x18 106 583 284,-
NK SR 35 330x330x18 668,-

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Barevné provedení na fotografiích je ilustrační.

Vyberte si z široké nabídky mrazuvzdorných schodovek a keramických nášlapů z neglazované přírodní kameniny. Provozujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej nejen schodovek, ale i kameninové dlažby a dalších tvarovek za výhodné ceny.

  • schodovky-elegantni-reseni

    Elegantní řešení schodišťových nášlapů
  • schodovky-protiskluzovy-povrch

    Protiskluzový povrch
  • schodovky-jednoducha-instalace

    Jednoduchá instalace

Zakázková výroba atypických schodovek

Velkoobchod a maloobchod Robas spol. s r.o. nabízí prodej kvalitních schodovek nejrůznějších rozměrů a barevných provedení. Sortiment zahrnuje schodišťové obklady z přírodních kameninových materiálů. K dispozici je klasická i rohová schodovka s nosem. Součástí služeb je také ekologická zakázková výroba schodovek na míru. Objednejte si kvalitní schodovky, kontaktujte nás!

Objednejte si mrazuvzdorné schodovky

Největší výběr dlažby na terasu, venkovních schodovek a zahradní keramiky za výhodné ceny. Kontaktujte nás nebo navštivte naše prodejny a vyberte si z široké nabídky venkovní dlažby a schodišťových nášlapů.

Mrazuvzdorná dlažba na schody od dodavatele Robas – Říčany u Prahy, vaše bezpečná cesta k domovu.