Robas.cz | Kvalitní venkovní dlažba | Od chodníku po bazén!

Kameninové bazénové lemy s oblou přelivovou hranou

 

Bazénové lemy poskytnou elegantní a praktické zakončení keramické dlažby okolo bazénů. Jejich zvýšený a zaoblený lem chrání bazén před okolními nečistotami. Vyberte si z nabídky mrazuvzdorných a protiskluzových bazénovek a dejte Vašemu bazénu nezaměnitelnou image slunného Španělska.

  • schodovky-protiskluzovy-povrch

    Protiskluzový povrch
  • bazenovky-zaoblene-hrany

    Bezpečné zaoblené hrany
  • bazenovky-lem-zabranujici-odtoku-vody

    Zvýšený lem zabraňující odtoku vody zpět do bazénu

Praktické a vzhledově nezaměnitelné bazénovky

Bazénovky jsou speciálním typem venkovní kameninové tvarovky určené k zakončení venkovní dlažby okolo bazénu. Oproti klasickému zakončení v podobě okapnice či schodovky disponují bezénovky specifickým tvarováním. Vnější hrana bazénovky je zaoblená a vyvýšená směrem nahoru. Obložení s přelivovou hranou zároveň vytváří vyvýšený bazénový lem, který zabraňuje vylití vody a zároveň bazén esteticky zvýrazní. Pokud dojde k vylití vody, pak přelivová hrana zabrání zpětnému odtoku vody do bazénu. Díky tomu se bazén nezanáší nečistotami z okolní dlažby.

Vylepšené vlastnosti

Na bazénový lem jsou kladeny vyšší nároky z pohledu bezpečnosti i vlastností, než na běžnou dlažbu. Proti zranění je ochrana ostrých hran zajištěna zaobleným tvarováním s nosem. Neglazovaná přírodní kamenina, ze které jsou bazénovky vyrobeny, zároveň vyniká minimální nasákavostí. Díky tomu jsou tvarovky mrazuvzdorné a především protiskluzové. Jejich protiskluznost na bosou nohu zvyšuje abrazivní struktura, kterou neglazovaná přírodní kamenina disponuje. Zároveň jsou i bazénové tvarovky chemicky odolné vůči chloru, čisticím prostředkům a další bazénové chemii. Díky tomu nedochází k naroušování struktury ani barevných odstínů.

Zakázková výroba kameninových bazénových lemů

Bazénový lem z přírodního kameniva nabízíme ve třech rozměrech 190x300x18 mm, 240x300x18 mm a 350x300x18 mm. Po dohodě je možná také zakázková výroba atypických rozměrů. Pro více informací o zakázkové výrobě nás kontaktujte!

Kromě kameninových bazénových lemů nabízíme výrobu a prodej venkovní dlažby, zahradní keramiky či okapnic nebo schodovek.

Kameninové bazénovky za výhodné ceny

Realizujte profesionální bazénový lem s kameninovými bazénovkami. Objednejte si bazénovky za výhodné ceny nebo navštivte naše prodejny. Pro více informací o dostupnosti produktů a barevných odstínů nás kontaktujte!

Robas Říčany u Prahy – váš spolehlivý dodavatel kameninových bazénových lemů.

Ceník produktů.

Typ
Rozměr mm
ks/pal
kg/pal
Cena Kč/ks
NK B 20 190x300x18 212 110,-
NK B 25 240x300x18 216 160,-
NK B 35 350x300x18 316 230,-

*Ceny jsou uvedeny bez DPH.