Robas.cz | Kvalitní venkovní dlažba | Od chodníku po bazény!

Venkovní kameninové okapnice, parapety

Venkovní okapnice slouží k ukončení kameninové dlažby na balkonech, terasách, schodištích či keramického obložení opěrných zdí, plotových podezdívek, okenních parapetů a dalších stavebních prvků. Vyberte si kvalitní keramické venkovní okapnice pro funkční, spolehlivé a estetické zakončení kameninové dlažby.

 • okapnice-originalni-vzhled

  Originální vzhled
 • okapnice-nahrada-klempirskeho-oplechovani

  Náhrada klempířského oplechování
 • okapnice-snadna-pokladka

  Snadná pokládka

Estetické kameninové okapnice nahrazují oplechování

Funkcí karemických okapnic je náhrada oplechování a klempířského zakončení, které je u kameninové dlažby nejen nevzhledné, ale zároveň problematické. Spolehlivé napojení rozdílných materiálů plechu a keramiky je téměř nemožné. Venkovní keramické okapnice proto nabízejí maximálně funkční, spolehlivé a estetické zakončení přírodní kameninové dlažby.

Široké využití mrazuvzdorných venkovních okapnic

V naší nabídce naleznete mrazuvzdorné keramické okapnice, které lze použít pro balkonové, terasové a okenní zakončení kameninové dlažby a obložení. Z okapnic lze také zhotovit designové keramické parapety s historickým nádechem. Okapnice objednávejte telefonicky nebo navštivte naše prodejny v Říčanech u Prahy nebo v Jevíčku v Pardubickém kraji.

Prodej venkovních okapnic pro zakončení dlažby a obložení:

 • balkonů
 • teras
 • okenních parapetů
 • plotových a okrasných zídek

Kromě keramických okapnic nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej venkovní mrazuvzdorné dlažby, schodovek s nosem, bazénových hran a zahradní keramiky.

Běžné i atypické rozměry

Jako přední český dodavatel kameninové dlažby poskytujeme prodej venkovních keramických okapnic nejrůznějších rozměrů a barevných odstínů. Neglazovaná přírodní tvarovka disponuje rozměry od 190x320x18 do 350x320x18 mm. Součástí naší nabídky je také zakázková výroba okapnic. Potřebujete-li zajistit výrobu na míru, obraťte se na nás!

Objednejte si venkovní okapnice

Nevíte jak zakončit vaši kameninovou dlažbu? Hledáte přírodní keramické parapety pro vaši chalupu? Hledáte zakončení keramického obložení u venkovního krbu? Neváhejte nás kontaktovat a vyberte si z naší široké nabídky venkovních okapnic.

Robas-Říčany u Prahy – český dodavatel keramických okapnic.

Ceník produktů.

Typ
Rozměr mm
ks/pal
kg/pal
Cena Kč/ks
NK O 20 190x320x18 248 422 100,-
NK O 25 240x320x18 186 402 130,-
NK O 35 350x320x18 124 396 200,-

*Ceny jsou uvedeny bez DPH.