Robas.cz | Kvalitní venkovní dlažba | Od chodníku po bazény!

Venkovní kameninové okapnice, parapety

 

Venkovní okapnice slouží k ukončení kameninové dlažby na balkonech, terasách, schodištích či keramického obložení opěrných zdí, plotových podezdívek, okenních parapetů a dalších stavebních prvků. Vyberte si kvalitní keramické venkovní okapnice pro funkční, spolehlivé a estetické zakončení kameninové dlažby a obkladů.

 • okapnice-originalni-vzhled

  Originální vzhled
 • okapnice-nahrada-klempirskeho-oplechovani

  Náhrada klempířského oplechování
 • okapnice-snadna-pokladka

  Snadná pokládka

Estetické kameninové okapnice nahrazují oplechování

Funkcí karemických okapnic je náhrada oplechování a klempířského zakončení, které je u kameninové dlažby nejen nevzhledné ale zároveň problematické. Spolehlivé napojení rozdílných materiálů plechu a keramiky je téměř nemožné. Venkovní keramické okapnice proto nabízí maximálně funkční, spolehlivé a estetické zakončení přírodní kameninové dlažby.

Široké využití mrazuvzdorných venkovních okapnic

V naší nabídce naleznete mrazuvzdorné keramické okapnice, které lze použít pro balkonové, terasové a okenní zakončení kameninové dlažby a obložení. Z okapnic lze také zhotovit designové keramické parapety s historickým nádechem. Okapnice objednávejte telefonicky nebo navštivte naše prodejny v Říčanech u Prahy nebo v Jevíčku v Pardubickém kraji.

Prodej venkovních okapnic pro zakončení dlažby a obložení:

 • balkonů
 • teras
 • okenních parapetů

Kromě keramických okapnic nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej venkovní mrazuvzdorné dlažby, schodovek s nosem, bazénových hran a zahradní keramiky.

Běžné i atypické rozměry

Jako přední český dodavatel kameninové dlažby poskytujeme prodej venkovních keramických okapnic nejrůznějších rozměrů a barevných odstínů. Neglazovaná přírodní tvarovka disponuje rozměry od 190x320x18 do 350x320x18 mm. Součástí naší nabídky je také zakázková výroba okapnic. Potřebujete-li zajistit výrobu na míru, obraťte se na nás!

Objednejte si venkovní okapnice

Potřebuje vaše kameninová dlažba zakončení? Hledáte přírodní keramické parapety pro vaši chalupu? Přejete si zakončit keramické obložení venkovních krbů? Neváhejte nás kontaktovat a vyberte si z naší široké nabídky venkovních okapnic.

Robas Říčany u Prahy – český dodavatel keramických okapnic.

Ceník produktů.

Typ
Rozměr mm
ks/pal
kg/pal
Cena Kč/ks
NK O 20 190x320x18 248 422 100,-
NK O 25 240x320x18 186 402 130,-
NK O 35 350x320x18 124 396 200,-

*Ceny jsou uvedeny bez DPH.